PYTANIA I ODPOWIEDZI

Transparent Button

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas!

Dla kogo jest gra Pustynna Burza?

Uczestnikiem może być wędrownik, instruktor lub członek starszyzny harcerskiej, który w dniu rozpoczęcia imprezy ma ukończone 16 lat (członek Związku Harcerstwa Polskiego). Więcej informacji znajdziesz w regulaminie Pustynnej Burzy 2023.

Kiedy rozpoczyna się gra?

Pustynna Burza rozpocznie się 29.04.2023 w godzinach porannych w Dąbrowie Górniczej (dokładne miejsce zostanie przesłane uczestnikom gry drogą mailową).

Jak zgłosić się na Pustynną Burzę?

Pierwsza tura zgłoszeń rusza 1 października. Zgłoszenia znajdziesz od tego dnia: tutaj. Pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem gry, a także opłaceniu swojego udziału.

Czego mogę spodziewać się na grze?

Dokładna trasa jak i przeszkody są owiane tajemnicą aby każdy miał równe szasne i mógł przeżyć niezapomnianą przygodę! Przewidujemy dwa rodzaje przeszkód: naturalne (bagna, stawy, jeziora, rzeki, wzniesienia, drzewa) oraz sztuczne (ściany, liny, trawersy poziome, przeszkody z gonitw końskich, pajęczyny linowe, zasieki, zbiorniki z wodą, błotem). Zaskoczymy was także zadaniami wymagającymi wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin życia, nie tylko związanych ze sprawnością fizyczną, ale także tą umysłową. Chcesz dowiedzieć się jak wyglądała Pustynna Burza 10- i więcej lat temu? Zapraszamy Cię do naszej kroniki!

Jak mogę skontaktować się z Organizatorem Gry?

Możesz skorzystać z zakładki kontakt. Możesz dotrzeć do nas także drogą mailową (pustynna.burza@dabrowagornicza.zhp.pl) oraz poprzez media społecznościowe (facebook i instagram).