PUSTYNNA BURZA 2024

Gra sprawnościowo-survivalowa dla ludzi żądnych przygód i nowych wyzwań z 25-letnią tradycją i historią. Ostatnie zmagania podczas Pustynnej Burzy, w jakich można było wziąć udział, odbyły się w 2023r. Kolejną edycję gry, której organizatorem jest Hufiec ZHP Dąbrowa Górnicza (Chorągiew Śląska), odbędzie się w południowej części Polski.

TERMIN: 03 – 05.05.2024

LOKALIZACJA: Południowa część Polski

UCZESTNICY: wędrownicy, instruktorzy i starszyzna harcerska (ukończone 15 lat w dniu rozpoczęcia gry)

ZGŁOSZENIA:
I tura 01.10.2023 - 01.11.2023
II tura 01.01.2024 - 01.02.2024

KOSZT:
I tura 130zł/osobę (termin wpłaty do 15.11.2023r.)
II tura 160zł/osobę (termin wpłaty do 15.02.2024r.)

Wpłat należy dokonywać za cały patrol jednym przelewem, na numer konta:
09 1050 1272 1000 0008 0033 3650 ING Bank Śląski 0/Dąbrowa Górnicza
Tytułem: „DSZ <Nazwa Patrolu> Pustynna Burza”

Zbierz dokładnie 5 osób i zgłoś swój patrol zanim Twoje miejsce zajmie ktoś inny!

Odliczamy czas do rozpoczęcia zgłoszeń!

godziny

minuty

sekundy

"Dwieście gardeł z siłą i mocą wykrzykujące w noc słowa piosenki, zjednoczone pomimo rywalizacji. I właśnie te chwile, kiedy uczestnicy zapominali o punktacji, kiedy pomimo różnic i tego, że się nie znali, zaczynali współpracować i działać jak jeden zmęczony, niewyspany, przemoczony organizm z wiecznie obtartymi stopami – to była cała kwintesencja Pustynnej Burzy.”

~ Makos

ASPEKTY GRY

Zastanawiasz się, jakie atrakcje mogą Cię spotkać podczas Pustynnej Burzy?
To przede wszystkim techniki harcerskie w rozszerzonej wersji.
Gwarantujemy przeżycie niezapomnianej przygody i wspomnienia na długie lata. Szansę na pokonanie wszystkich wyzwań mają tylko najwytrwalsi!

SAMARYTANKA

Doskonalenie i test wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

PRZETRWANIE

Możliwość poznania siebie samego, swojej wytrzymałości, siły ciała, ducha i rozumu.

TECHNIKI WODNE

Zbadanie własnych możliwości, a także nowe wyzwanie i pokonanie swoich słabości.

ZAGADKI LOGICZNE

Ćwiczenia, nie tylko te fizyczne, które pobudzą waszą wyobraźnię.

WĘDRÓWKA

Wędrówka z plecakiem, czyli ta fizyczna, ale także ta intelektualna.

WSPINACZKA

Doskonalenie ciała, poprawienie sprawności fizycznej, a może także nowe doświadczenie.

BRATERSTWO

Idealne miejsce do współdziałania i poznania nowych harcerskich przyjaciół.

PRZYGODA

Niezapomniane przeżycia i nowe doświadczenia, które mamy nadzieję, przyciągną Was ponownie.

Transparent Button